Pojištění vozidel

Ve spolupráci s firmou AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o., vám k zástavbě LPG nebo CNG systému nabízíme pojištění tovární záruky na pohonnou jednotku – motor vozidla a jeho vybrané příslušenství.

 

Pojištění je vhodné hlavně pro nové a zánovní vozidla (v záruce), kde se často setkáváme s tím, že je našim zákazníkům tvrzeno, že si musí přestavět vozidlo na LPG/CNG jen u prodejce, kde vozidlo koupili, jinak mu zruší záruku. Toto je holý nesmysl a klamání zákazníka.

 

Pojištění montáže LPG/CNG slouží ke krytí takových případných závad na motoru a dále vyjmenovaném příslušenství motoru vozidla, které by prokazatelně vznikly provozem na LPG/CNG a na které by se nevztahovala tovární záruka výrobce vozidla.

 

 

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

 
Prodávající ve smyslu ust. par. 14 zákona o ochraně spotřebitele sděluje, že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, který je pro daný typ nabízeného, prodávaného, poskytovaného nebo zprostředkovaného výrobku nebo služby věcné příslušný, je Česká obchodní inspekce https://www.coi.cz/informace-o-adr/

 

Kontakt

Auto-Szotek Volontérská 1317/1B,
73535 Horní Suchá
+420 603 487 144
+420 737 654 311
autoszotek@seznam.cz