O NÁS

Naší prioritou je hlavně Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a více, než dvacetiletá zkušenost na trhu se všemi dostupnými systémy LPG i CNG. Náš vyškolený personál se nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost. Díky velmi široké škále nabízených zařízení (jedna z nejširších v ČR) v různých provedeních a konfiguracích, si vybere každý dle svých přání a potřeb.

 

Zvolte si pohon LPG či CNG a obraťte se na ty nejzkušenější. Montáž LPG / CNG provádíme úspěšně již 30 let a disponujeme zkušeností nejen z tuzemska, ale i zahraničí. Důvěřujte společnosti Auto-Sotek, jezděte ekologicky za méně peněz a těšte se z dokonalé kondice Vašeho auta déle, než při ježdění na benzín či naftu! Čerpejte veškeré výhody LPG ihned. Váš vůz i Vaše plíce si zaslouží, aby jste jezdili na plynový pohon co nejdříve!

 

Nabízíme kompletní servis v oblasti přestavby vozidel na LPG i CNG (montáže, servis, revize, poradenství, záruční i pozáruční servis...) již od roku 1993 jako autorizovaná firma.

 

Provádíme rovněž servis, diagnostiku a opravy vozidel.

 

Díky špičkovému technickému vybavení, provádíme kompletní diagnostiku řídících jednotek motorů - včetně měření profesionálním vysokonapěťovým osciloskopem.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

 
Prodávající ve smyslu ust. par. 14 zákona o ochraně spotřebitele sděluje, že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, který je pro daný typ nabízeného, prodávaného, poskytovaného nebo zprostředkovaného výrobku nebo služby věcné příslušný, je Česká obchodní inspekce https://www.coi.cz/informace-o-adr/

 

Kontakt

Auto-Szotek Volontérská 1317/1B,
73535 Horní Suchá
+420 603 487 144
+420 737 654 311
autoszotek@seznam.cz